Kto vyčistí špinavý vzduch na Slovensku?

23. mája 2018 - Nová Synagóga Žilina, J.M. Hurbana, Žilina

Pozývame Vás na diskusiu pri káve a koláčiku na náš účet, budeme sa rozprávať o životnom prostredí a kvalite ovzdušia na Slovensku. Čo spôsobuje znčistenie vzduchu, ktorý musíme dýchať? Čo s tým robíme, alebo skôr nerobíme?

Diskutovať prídu:
– Ladislav Miko, vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
– Norbet Kurilla, štátny tajomník Ministerstvo životného prostredia SR
– Daniel Lešinský, environmentalista

Miesto: Nová synagóga Žilina
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEZA
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEZA

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie – ZEKvSR.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, partner diskusie: Hanns Seidel Stiftung Slowakei – Nadácia Hannsa Seidela Slovensko, mediálni partneri: EURACTIV.sk, Radio_FM a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.