Na Slovensku po bruselsky – ovládne nás EÚ?

5. mája 2018 - Bratislavský majáles, Tyršovo námestie 5, Bratislava

Café Európa bude opäť aj na Bratislavskom majálese! Existuje niečo také ako „bruselský diktát“? Prečo majú niektorí ľudia pocit, že by sa nám darilo lepšie mimo Európskej únie? Vnímajú Úniu ľudia na Slovensku a v Česku rovnako? Príďte s nami diskutovať o príčinách euroskepticizmu v strednej Európe.

Diskutovať budú:
– Ladislav Miko, vedúci Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku
– Miroslav Wlachovský, Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky
– Kateřina Eliášová, mediálna konzultantka
– Pavol Baboš, Katedra politologie FiF UK v Bratislave

moderuje Gabriela Kajtárová

Miesto: Tyršovo nábrežie, Bratislavský majáles 2018
––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEBA

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie – ZEKvSR.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: http://eepurl.com/cE3NCD
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk, SME a Radio_FM
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.