Priemysel 4.0: Nahradia ľudí roboty?

13. februára 2018 - Wave CNK, Hlavná 121, Prešov

Pozývame Vás na debatu pri kávičke a koláčiku na náš účet. Diskutujeme o budúcnosti práce a zamestnania. Aký bude mať na nás dopad čoraz väčšia automatizácia a robotizácia? Ak nás nahradia roboty – čo budeme robiť my? Je riešením napríklad zvyšovanie daní a zavedenie základného príjmu?

Diskutovať budú:
Miroslav Kiraľvarga, viceprezident U. S. Steel Košice, s.r.o.
Pavol Miroššay, výkonný riaditeľ Košice IT Valley
Jozef Ondáš, podnikateľ, Empirica
Martin Majer, manažér, B&R Slovensko

Moderuje Tomáš Madleňák, Slovak Foreign Policy Association

Miesto: Wave centrum nezávislej kultúry
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
sli.do hashtag: #CEPO
LIVE PRENOS NA NAŠOM FACEBOOKU!
Twitter: #CEBA #FutureOfEurope

Napísaním otázky na stránku podujatia alebo do komentárov sa automaticky zapájate do súťaže o vecné ceny od organizátora diskusie – ZEKvSR.

Ak nechcete, aby Vám ušli žiadne novinky a informácie o našich ďalších diskusiách, nezabudnite sa zaregistrovať na odberanie nášho newsletteru: https://goo.gl/vICUJl
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Hlavný organizátor diskusie: Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, spoluorganizátor diskusie: Slovak Foreign Policy Association, mediálni partneri: EURACTIV.sk a SME
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Chceli by sme vás upozorniť, že filmový štáb/fotograf budú prítomní na mieste počas tohto podujatia a budú natáčať/fotografovať. Takto získané materiály budú použité na ilustračné a informačné účely súvisiace s aktivitami alebo projektmi našej inštitúcie alebo Európskej únie.