>
Podujatia
>
Otrasú české voľby budúcnosťou krajiny?

Otrasú české voľby budúcnosťou krajiny?

d dnes si naši českí susedia volia nového premiéra a poslancov Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Otrasú výsledky českých volieb budúcnosťou krajiny? Aký reálny je #Czexit a ako nová politická mapa v Prahe ovplyvní dianie v regióne #V4? Bude českým premiérom polepšený rebel, alebo kontroverzný miliardár?
Eva Mihočková Tomáš Strážay
Termín konania: 12.10.2021
Miesto: online

Od dnes si naši českí susedia volia nového premiéra a poslancov Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Otrasú výsledky českých volieb budúcnosťou krajiny? Aký reálny je Czexit a ako nová politická mapa v Prahe ovplyvní dianie v regióne V4? Bude českým premiérom polepšený rebel, alebo kontroverzný miliardár?

Aby sme našli odpovede na tieto otázky, rozhodli sme sa preto pre Vás usporiadať krátky 30 minútový livestream, kde zhodnotíme výsledky volieb u našich susedov a ich dopad na fungovanie spoločnosti, politickej situácie a medzinárodných partnerstiev ČR.

Svoj expertný pohľad ponúkne riaditeľ a analytik SFPA Tomáš STRÁŽAY a diskusiu nás bude viesť šéfredaktorka portálu zahraničnápolitka.sk, Eva MIHOČKOVÁ.

Zaujíma nás aj VÁŠ NÁZOR, dajte nám o ňom preto vedieť! Vaše otázky nám môžete písať priamo do udalosti, do komentárov alebo kľudne do súkromnej správy.

Livestream môžete sledovať naživo na našej FB stránke SFPA a Zahraničná politika a stránke Friedrich-Ebert-Stiftung, Zastúpenie v Slovenskej republike.
Livestream bude prebiehať v slovenskom jazyku.

Záznam z diskusie:

Podujatie podporili: