>
Podujatia
>
Prezentácia Návrhu projektového plánu rozvoja zahraničnej spolupráce VÚC

Prezentácia Návrhu projektového plánu rozvoja zahraničnej spolupráce VÚC

Radi by sme vás pozvali na naše podujatie, ktoré sa koná prostredníctvom platformy ZOOM, 30. Júna  od 9:00. Témou podujatia bude Návrh projektového plánu rozvoja zahraničnej spolupráce VÚC.   Podujatie sa koná v rámci projektu Zlepšenie európskej spolupráce VÚC za účelom zefektívnenia územnej samosprávy, ktorý je podporený z Európskeho sociálneho fondu. Cieľom projektu bolo vypracovanie stratégie rozvoja vonkajších vzťahov a medzinárodnej […]
Termín konania: 29.06.2021
Miesto: online
Radi by sme vás pozvali na naše podujatie, ktoré sa koná prostredníctvom platformy ZOOM, 30. Júna  od 9:00. Témou podujatia bude Návrh projektového plánu rozvoja zahraničnej spolupráce VÚC.  

Podujatie sa koná v rámci projektu Zlepšenie európskej spolupráce VÚC za účelom zefektívnenia územnej samosprávy, ktorý je podporený z Európskeho sociálneho fondu. Cieľom projektu bolo vypracovanie stratégie rozvoja vonkajších vzťahov a medzinárodnej spolupráce Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) a Prešovského samosprávneho kraja (PSK) s európskymi inštitúciami a partnermi.

V rámci webinára bude predstavená Metodológia vypracovania návrhu stratégie (Alexander Duleba), ktorú sme vypracovali a následne vo výskume aplikovali. V druhej časti bude prebiehať Prezentácia akčného plánu a komunikačnej stratégie (Veronika Oravcová) Následne bude priestor na diskusiu.

PROGRAM: Návrh projektového plánu rozvoja zahraničnej spolupráce VÚC

Link na event:https://zoom.us/j/95638493561?pwd=d2VkRi9LV29WWFZLc3JmQXZaaGdwQT09
Na podujatie nie je nutné sa registrovať.

Viac o projekte: http://www.sfpa.sk/projects/europske-vuc/ 

Projekt Zlepšenie európskej spolupráce VÚC za účelom zefektívnenia územnej samosprávy“ je implementovaný v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa,  ktorý je podporený z Európskeho sociálneho fondu.

V rámci webinára bude krátko predstavená metodológia, ktorú sme vypracovali a následne vo výskume aplikovali.