>
Podujatia
>
Hrozí na Ukrajine vojna s Ruskom? 

Hrozí na Ukrajine vojna s Ruskom? 

Slovo „vojna“ sa už otvorene skloňuje v slovníku ruských i západných predstaviteľov. Máme sa pripravovať na otvorený vojenský konflikt u nášho suseda?
Eva Mihočková Alexander Duleba
Termín konania: 02.02.2022, 18:00
Miesto: online

Na ukrajinsko-ruských hraniciach je sústredených viac ako 100-tisíc ruských vojakov a Moskva stupňuje svoje ultimatívne požiadavky voči NATO. Slovo „vojna“ sa už otvorene skloňuje v slovníku ruských i západných predstaviteľov. Aké vážne je riziko ruskej invázie na Ukrajinu a čo by to znamenalo pre Slovensko, zodpovie ALEXANDER DULEBA z SFPA.

Rozhovor bude viesť šéfredaktorka portálu zahranicnapolitika.sk Eva Mihočková. Pozývame Vás na online diskusiu na ktorá sa bude venovať aktuálnej situácii na Ukrajine. Podujatie/livestream sa uskutoční v stredu, 𝟮. 𝗳𝗲𝗯𝗿𝘂𝗮́𝗿𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟮 v čase o 18:00 a vysielané naživo bude na FB účtoch:
👉 Zahraničná politika
👉 SFPA
👉 a Friedrich-Ebert-Stiftung, Zastúpenie v Slovenskej republike

Zaujíma nás aj VÁŠ NÁZOR, dajte nám o ňom preto vedieť! Vaše otázky pre Alexandra Dulebu nám môžete písať priamo do facebookvej udalosti, do komentárov počas livestreamu alebo kľudne do súkromnej správy alebo emailom na sfpa@sfpa.sk

Diskusiu organizuje Výskumné centrum SFPA v rámci portálu Zahraničná politika v spolupráci s Friedrich Ebert Stiftung a Ministerstvom zahraničných vecí a európskych záležitostí SR.

Záznam z diskusie:

Rozhovor si môžete vypočuť aj vo svojej obľúbenej podcastovej aplikácii:

Podujatie podporili:

This image has an empty alt attribute; its file name is Logo_Friedrich_Ebert_Stiftung.svg_-1024x589.png


This image has an empty alt attribute; its file name is Logo-MZVEZ-SK-1024x274.png